SARI HURDA

Sarı (Pirinç) hurda alımı için hurda plastik alan firmalar arasında firmamızın verdiği sarı (pirinç) hurda fiyatları piyasa genelinin üzerindedir.

Metkim Geri Dönüşüm olarak her sarı hurda çeşitlerini değerinden alıyoruz ve yerinde nakit ödüyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 saat hızlıca gelerek adresinde sarı pirinç hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Sarı hurda çok zor aşınması, dayanıklı olması, uzun ömürlü olması ve güçlü iletken yapısı ile çok çeşitli alanlarda oldukça fazla kullanılan bir metaldir. Pirinç, sarı hurdanın ham maddesidir. Pirinç alaşımı sarı renk olduğundan hurdası da sarı hurda adını almıştır. Sarı hurdası içinde bakır oranı yüksek olduğu için kolay şekil verilebilecek kadar yumuşaktır.

30 yıllık tecrübemiz ile hurdacılık sektöründe dürüst ve güvenilir bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürerek %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanma vizyonuyla çalışıyoruz.

SARI (PİRİNÇ) GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşüm sektöründe bakırdan sonra en fazla değer ve rağbet gören sarı pirinç hurda, ticareti en sık yapılan metal hurdadır. Elektrik, elektronik cihazlar, sıhhi tesisat ürünleri, ev dekorasyon ürünleri ve nalburiyede sarı pirinç sıkça kullanılmaktadır.

Sarı hurdası geri dönüştürülmekte ve yeniden kullanılabilecek nitelik kazandırılmaktadır. Geri dönüşüm sonrası sarı hurda hediyelik eşya, süs eşyası ve sanatsal ürünler için tercih edilmektedir.

Sarı hurda bir alaşım olduğundan dolayı içerisinde bulunan metallerin oranlarına bağlı olmak üzere ayrı ayrı fiyatlandırma yapılır.

hurda sarı pirinç

SARI HURDA FİYATI

Sarı pirinç hurdası geri dönüşüm için müşterilerimizin bu yönde yaptığı fiyat araştırmalarından görüleceği üzere hurda sarı alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda sarı fiyatları piyasa genelinin üzerindedir ve tamamen müşteri odaklı belirlenmektedir.

Sarı pirinç hurda fiyatları hesaplanırken sarı pirinç hurdasının sınıfı, kalitesi ve miktarı göz önünde bulundurularak size özel en yüksek değerden sarı hurda kilo fiyatı belirlenir.

Hurda Sarı Fiyatları Ne Kadar, Kaç Para, Kaç TL?

Sarı hurda kilo fiyatı için aşağıda yer alan güncel hurda sarı fiyatları listesine bakabilir ya da tüm hurdalar için 2021 yılı güncel hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Hurda Sarı Fiyat Listesi (2021 Güncel)

#Sarı (Pirinç) HurdaKg Fiyatı
1Sarı Araiş HurdasıSorunuz
2Sarı Parça Çubuk HurdasıSorunuz
3Sarı Talaş HurdasıSorunuz
4Sarı Hurda KırkambarSorunuz
5Hurda Su SaatiSorunuz
6Hurda Sarı RadyatörSorunuz
7Hurda Elektrik Sayacı SarısıSorunuz

Sarı hurda alımı yaptığımız hurda sarı çeşitleri:

  • Sarı Pirinç Talaş Hurda
  • Musluk Sarı Hurda
  • Sarı Araiş Hurda
  • Sarı Parça Çubuk Hurda
  • Sarı Hurda Vana
  • Hurda Elektrik Sayacı Sarısı
  • Hurda Sarı Radyatör
  • Sarı Hurda Su Saati
Call Now Button