HURDA ALIMI

İstanbul her bölgesinde istediğiniz adrese gelerek her çeşit hurda alımı yapıyoruz. İster kurumsal ister bireysel olun tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için kendi araçlarımız ve profesyonel ekibimizle hizmet vermeye hazırız.

İstanbul hurdacı olarak her çeşit hurdalarınızı İstanbul’un her yerinden gelip alıyoruz. Her zaman size en yakın hurdacı konumunda olan firmamız bir telefon kadar uzağınızda… 0(530) 791 70 12 ‘nolu telefonumuzdan hemen bizi arayın ya da teklif formunu doldurun! Hurdalarınızın değerini en yüksek fiyat ile adresinizde nakit ve peşin olarak ödeyelim.

Bizden fiyat teklifi ve bilgi almadan karar vermeyin!

hurda alüminyum

HURDA ALÜMİNYUM

ALÜMİNYUM HURDA, ALÜMİNYUM GERİ DÖNÜŞÜM, ALÜMİNYUM HURDA FİYATI GÜNCEL 2021

hurda kablo

KABLO HURDA

HURDA KABLO, KABLO GERİ DÖNÜŞÜM, HURDA KABLO FİYATLARI GÜNCEL 2021

hurda bakır

HURDA BAKIR

BAKIR HURDA, BAKIR GERİ DÖNÜŞÜM, BAKIR HURDA FİYATI GÜNCEL 2021

hurda plastik

HURDA PLASTİK

PLASTİK HURDA, PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM, HURDA PLASTİK FİYATLARI GÜNCEL 2021

hurda demir

HURDA DEMİR

DEMİR HURDA, DEMİR GERİ DÖNÜŞÜM, DEMİR HURDA FİYATI GÜNCEL 2021

hurda sarı pirinç

SARI (PİRİNÇ) HURDA

HURDA SARI, SARI (PİRİNÇ) GERİ DÖNÜŞÜM, SARI HURDA FİYATI GÜNCEL 2021

Kullanım alanları yaygın ve değerli olan tüm metalleri değerinde alıyoruz. Başta bakır, alüminyum, demir, sarı, kablo olmak üzere birçok hurda çeşitlerinin alımını yapıyoruz. Metallerin yanı sıra plastik hurda alımı da yapıyoruz. Geri dönüşümü yapılabilen bu hurdalar birçok sektörde ihtiyaçlar doğrultusunda ham madde olarak ekonomiye tekrar sürülmektedir. Böylece ülkemizde ciddi bir oranda enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Hurdacılık sektörü de bu sebeple önemlidir.

Kurumsal ve endüstriyel hurda alımı da gerçekleştiren İstanbul hurdacı firmamız kullanılamayacak durumdaki makine, metal parça atıklar, üretim sonrası metal talaş, inşaat demiri, elektrik motorları, konteyner hurdası, trafo hurdası alımı yapmaktadır. Ayrıca akü, çinko, krom, kurşun, nikel, paslanmaz, bilgisayar hurdası, klima, beyaz eşya, kombi, petek, elektronik eşya, kazan, pimapen gibi geri dönüşümü mümkün olan her hurda türünü yüksek fiyattan almaktadır

Hurda alımı yaparken elinizde bulunan hurdanın çeşidine, cinsine, kalitesine ve miktarına bakarak 2021 güncel hurda fiyatları üzerinden hesaplamalarla hurdanızın değerini belirleriz. Anına nakit olarak ödemesini yaparız. Kendi araçlarımız ile hurdalarınızı yerinden alıyoruz; sizlere ekstra nakliye, taşıma ücreti yansıtmıyoruz.

İstanbul’un her neresinde olursanız olun 7 gün 24 saat hızlıca gelerek yerinizde hurdalarınızı alıyoruz. Hurda alımı alanında profesyonel destek almak ve hurdalarınızın en yüksek fiyatlarla değerlendirmek için bize ulaşın. Bizden fiyat teklifi almadan asla karar vermeyin, pişman olmayın!

Call Now Button