HURDA DEMİR

Hurda demir alımı için hurda demir alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda demir fiyatları piyasa genelinin üzerindedir.

Metkim Geri Dönüşüm olarak her hurda demir çeşitlerini değerinden alıyoruz ve yerinde nakit ödüyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 saat hızlıca gelerek adresinde demir hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Demir, dünyada en yaygın bulunan metaldir. Üretilen metallerin ağırlıkça %95’ini oluşturur. Demir metali, demir cevherlerinden elde edilir. Demir hurdası en çok geri dönüşümü yapılan metallerden biridir. Dünyadaki çeliğin yarısından fazlası demirden üretilmektedir.

30 yıllık tecrübemiz ile hurdacılık sektöründe dürüst ve güvenilir bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürerek %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanma vizyonuyla çalışıyoruz.

DEMİR GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşüm sektöründe önemli bir hurda metal çeşidi olan demir hurdası, özellikle inşaat sektöründe çok fazla çıkmaktadır. Otomotiv, makine ve gemi sanayinde de çıkan hurda demir toplanarak yeniden kullanılmak için geri dönüşüme gönderilmektedir.

Elektrikli aletler, elektronik eşyalar ve diğer teknolojik ürünlerin üretiminde; tarım araçları ve trafik levhaları gibi birçok malzemenin yapımında demir metali kullanılmaktadır.

hurda demir

DEMİR HURDA FİYATI

Demir hurdası geri dönüşüm için müşterilerimizin bu yönde yaptığı fiyat araştırmalarından görüleceği üzere hurda demir alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda demir fiyatları piyasa genelinin üzerindedir ve tamamen müşteri odaklı belirlenmektedir.

Demir hurda fiyatı hesaplanırken demirin cinsine, kalitesi ve miktarı göz önünde bulundurularak size özel en yüksek değerden hurda demir kilo fiyatı belirlenir.

Hurda Demir Fiyatı Ne Kadar, Kaç Para, Kaç TL?

Hurda demirin kilo fiyatı için aşağıda yer alan güncel hurda demir fiyatları listesine bakabilir ya da tüm hurdalar için 2021 yılı güncel hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Demir Hurda Fiyat Listesi (2021 Güncel)

#Hurda DemirKg Fiyatı
1Dkp Demir HurdasıSorunuz
2Ekstra Hurda DemirSorunuz
3Toplama HurdasıSorunuz
4Teneke HurdasıSorunuz
5Demir Talaşı HurdasıSorunuz
6Pik Demir TalaşıSorunuz
7İnşaat Yıkım HurdasıSorunuz
8İnşaat Demir ÇubuğuSorunuz
9Tufal HurdasıSorunuz

Demir hurda alımı yaptığımız hurda demir çeşitleri:

  • Hurda Profil Demir
  • Hhurda İnşaat Demiri
  • Hurda Ray Demiri
  • Hurda Demir Boru
  • Hurda Köşebent Demir
  • Döküm Demir Hurda
  • Hurda NPU Demir
  • Hurda Çubuk Demir
  • DKP Demir Hurdası
  • Demir Talaşı Hurdası
Call Now Button