KABLO HURDA

Hurda kablo alımı için hurda plastik alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda kablo fiyatları piyasa genelinin üzerindedir.

Metkim Geri Dönüşüm olarak her kablo hurda çeşidini değerinden alıyoruz ve yerinde nakit ödüyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 saat hızlıca gelerek adresinde hurda kablo alımı gerçekleştiriyoruz.

Kablo içeriği bakımından plastik ve bakır tellerden oluşmuştur. Yalıtım, elektrik ve izolasyon gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte elektrikli cihaz ve elektronik eşyaların üretiminde kablolar kullanılmaktadır. Özellikle kurşun kablo, bakır kablo, kalay içeren kablo, SWA örülü kablo, pirinç malzemeli kablo çeşitlerinden yararlanılmaktadır. Zamanla yıpranan, kırılan, eskiten ve deforme olan kabloların hurdası geri dönüşüme katkı sağlamaktadır.

30 yıllık tecrübemiz ile hurdacılık sektöründe dürüst ve güvenilir bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürerek %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazanma vizyonuyla çalışıyoruz.

KABLO GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşüm sektöründe önemli bir hurda çeşidi olan kablo hurdası, maddi değerinden dolayı oldukça rağbet görmektedir. En çok elektrik kabloları, ptt telefon hattı kabloları, fiber kablolar, tesisat kabloları, enerji nakil kabloları ve antigron kabloları hurda olarak alınmakta ve geri dönüşümde değerlendirilmektedir.

İçerisinde barındırdığı bakırın kalitesine ve sağlamlığına göre çeşitlilik gösteren bakır kablolar geri dönüşüm açısından önemlidir. Geri dönüşüme kazandırma ve ülke ekonomisine katkı sağlama noktasında hurda kabloları yerinde analiz ederek değerinde alıyoruz.

Atıl durumda bulunan kablo hurdalarınızı değerlendirirken, ilk önce hurda kablonun cinsine ve içeriğine bakarız. Plastik yoğunluğu ve bakır yoğunluğunu ölçeriz. Kablo hurdasının miktarı ve özelliğine göre de hurda kablo fiyatını belirleriz.

hurda kablo

HURDA KABLO FİYATLARI

Kablo hurdası geri dönüşüm için müşterilerimizin bu yönde yaptığı fiyat araştırmalarından görüleceği üzere hurda kablo alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda kablo fiyatları piyasa genelinin üzerindedir ve tamamen müşteri odaklı belirlenmektedir.

Kablo hurda fiyatı hesaplanırken kablonun türüne, kalitesi ve miktarı göz önünde bulundurularak size özel en yüksek değerden hurda kablo kilo fiyatı belirlenir.

Hurda Kablo Fiyatı Ne Kadar, Kaç Para, Kaç TL?

Hurda kablo kilo fiyatı için aşağıda yer alan güncel hurda kablo fiyatları listesine bakabilir ya da tüm hurdalar için 2021 yılı güncel hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Hurda Kablo Fiyat Listesi (2021 Güncel)

#Hurda KabloKg Fiyatı
1Hurda Karışık KabloSorunuz
2Hurda Antigron KabloSorunuz
3Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat KablosuSorunuz
4Hurda Yer Altı Enerji KablosuSorunuz
5TTR Hurda KabloSorunuz
6Çelik Zırh Hurda KabloSorunuz
7Fare Yemez KabloSorunuz

Kablo hurda alımı yaptığımız hurda kablo çeşitleri:

  • Soyulmuş Bakır Kablo Hurdası
  • Soyulmamış Bakır Kablo Hurda
  • Antigron Kablo Hurda
  • Karışık Kablo Hurdası
  • Yeraltı Enerji Nakil Kablo Hurdası
  • Fare Yemez Kablo Hurdası
Call Now Button