Sultangazi Hurdacı
Kategori: Hurdacı

SULTANGAZİ HURDACI

İş ve sanayi alanlarının yoğun olduğu bölgelerden biri olan Sultangazi bölgesinde hurdacı ihtiyacı oldukça fazladır. Siz de Sultangazi hurdacı arayışı içerisindeyseniz en çok tercih edilen hurdacı firmamıza başvurabilirsiniz.

Sultangazi Hurdacı olarak, geri dönüşüm tesisimizin de yer aldığı Sultangazi ilçesinde hurdacılık faaliyetlerimize devam ediyoruz. Size en yakın hurdacıyız. Hurda demir, hurda bakır, hurda plastik, hurda alüminyum ve sarı hurda, kablo hurda gibi her çeşit hurdalarınızı yerinde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.

Geri dönüşüme katkı sağlayan hurdalarınıza hem değer kazandırıyor hem de ülkemiz ekonomisine faydalı olmaya çalışıyoruz. Hiçbir zahmete girmeden bizimle kolayca iletişime geçerek ücretsiz keşif ya da bilgi isteyebilirsiniz. Kendi araçlarımızda 7 gün 24 saat hızlıca verdiğiniz adrese geliyoruz. Araçlarımızda bulunan hassas tartı sistemimiz sayesinde hurdalarınızı hemen tartıyoruz. Hurda piyasasının üstünde yüksek bir fiyattan hurdalarınızın değerini hesaplıyoruz. Hurda ücretini anında nakit olarak ödüyoruz. Hurdalarınızın nakliyesi ya da taşınması için ekstra bir ücret almıyoruz.

Sultangazi Hurda Alımı

İstanbul’da hurdacılık sektöründe 30 yıllık tecrübemizle Metkim Geri Dönüşüm firması olarak hizmet vermekteyiz. Her çeşit plastik ya da metal fark etmeden değerinde hurda alımı yapıyoruz. Başta Sultangazi olmak üzere İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 saat hızlıca gelerek adresinizde hurda alımı gerçekleştiriyoruz ve yerinde nakit-peşin ödeme yapıyoruz.

İstanbul hurdacı firmalar arasında dürüst ve güvenilir bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimiz ile birlikte kazanma vizyonuyla çalışıyoruz.

Hurdalarınızın birkaç açıdan detaylı fotoğraflarını çekip WhatsApp üzerinden bize göndererek fiyat alabilirsiniz. Hurdanızın karışık olmamasına dikkat ediniz. Tahmini ağırlığını da belirtin. Bizden fiyat almadan hurdalarınızı satmayın.

metkim hemen ara

Sultangazi Hurda Alanlar

Sultangazi hurda alanlar içerisinde uzun yıllar hurda sektöründe hak gözeterek, dürüst ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim her zaman önceliğimiz olmuştur ve olacaktır.

Sultangazi bölgesinde imalat artığı, sac hurdası, jeneratör hurdası, ikinci el makine, ev aletleri, beyaz eşya, bilgisayar, elektronik, inşaat yıkım hurdaları, kombi hurdası, şofben hurdası, akü hurdası, klima hurdası, petek hurdası gibi geri dönüşüm imkanı olan her tür hurdalarınızı yüksek değerden alıyoruz.

Fabrika hurdaları, evsel hurdalar, bilgisayar hurdası, plastik ve metal hurdalar, beyaz eşya hurdası, klima, kombi, petek, elektronik eşya, kazan, motor, pimapen gibi geri dönüşümü mümkün olan her hurdayı alıyoruz.

Sultangazi Geri Dönüşüm

Hurdaların geri dönüşüm ile ülke ekonomimize geri kazandırılmasına ve doğal kaynaklarımızın tükenmesine engel olma noktasında sizler de hurdalarınız bize ulaştırabilirsiniz.

Ülkemizde yıllık ortalama 30 milyon ton evsel atık, 1.5 milyon ton endüstriyel atık ve 100 bin ton tıbbi atık ortaya çıkıyor. Bu atıkların %45’ini kağıtlar, %25’ini plastikler, % 15’ini cam ve %5’ini ise hurda metal atıklar oluşturmaktadır. Bu atıkların %80’i geri dönüştürülmeden doğrudan çöpe ve doğaya atılıyor. Kaybedilen bu atıkların maddi değeri ise 1.5 milyar ₺’dir. Lütfen hurda atıklarınızı çöpe atmadan biriktirin ve bize ulaştırarak geri dönüşüme kazandırılmasına katkı sağlayın.

Akü, alüminyum, bakır, çelik, çinko, demir, kablo, krom, kurşun, nikel, paslanmaz, plastik, sarı (pirinç) gibi her tür plastik ve metal hurdası geri dönüşümü için müşterilerimizin bu yönde yapacağı fiyat araştırmalarından anlaşılacağı üzere hurda alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda fiyatları piyasa genelinde daha yüksek değerdedir ve tamamen müşteri odaklı hurda fiyatları belirlenmektedir.

Sultangazi Hurda Fiyatları

Yapacağınız fiyat araştırmalarından anlaşılacağı üzere, hurda alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda fiyatları piyasa genelinde daha yüksek değerdedir.

Hurda fiyatı hesaplanırken hurdanın çeşidine, cinsine, kalitesine ve miktarına bakılır ve size özel en yüksek hurda kg fiyatı belirlenir.

Tüm hurda alım fiyatları (kg fiyatı) için 2021 güncel 2021 yılı güncel hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmek istediğiniz hurdalarınız için fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun ya da 0(530) 791 70 12 ‘nolu telefonumuzdan hemen bizi arayın!

Call Now Button