Bayrampaşa Hurdacı
Kategori: Hurdacı

BAYRAMPAŞA HURDACI

Bayrampaşa hurdacı firması olarak her müşterimiz için aynı fiyatı veriyor, en iyi fiyatı sunuyoruz. İçinde kantar sistemi bulunan araçlarımızla hurdalarınızı yerinde tartarak alıyoruz. Ücretini anında nakit olarak ödüyoruz.

Kocatepe, Kartaltepe, Yıldırım, Cevatpaşa, Terazidere, Muratpaşa mahalleleri başta olmak üzere tüm Bayrampaşa semt ve mahallelerine gelerek her çeşit hurdalarınızı değerinde nakit olarak alıyoruz. Elinizde bulunan hurdalarınızı yerinizde gelip alıyoruz. 7/24 müşteri memnuniyeti misyonuyla sizlere hurdacılık hizmeti veriyoruz. Bayrampaşa hurda alımı ihtiyaçlarınızda yılların verdiği tecrübeye sahip firmamız, hurda piyasasında belirlenen fiyatların üzerinde hurda fiyatlarıyla işlem yapmaktadır. Sürekli değişen fiyatları günlük olarak takip ederek gerekli güncellemeleri yapıyor, sizleri mağdur etmiyoruz.

Kullanılmayan ya da eskimiş eşyalarınız hurda değerindedir. Özellikle plastik ve değerli metallerden yapılmış eşyalarınızı çöpe atmak yerine bizlere ulaştırarak değerlendirebilirsiniz. Hurdalarınıza karşılık kazanacağınız ücretin yanı sıra hurdalarınızın geri dönüşüme giderek tekrar kullanılmasına yardım etmiş olacaksınız. Ülke ekonomisine de katkı sağlamış olursunuz. Ayrıca doğayı ve çevreyi korumuş olursunuz.

Bayrampaşa Hurda Alımı

Geri dönüşüm tesisimizin bulunduğu yere en yakın ilçelere hizmet verme önceliğimizdir. Bayrampaşa bölgesine sık sık gelerek hurda alımı yapıyoruz. Hurda demir, hurda bakır, hurda plastik, hurda alüminyum ve sarı hurda, kablo hurda gibi tüm hurda çeşitlerini değerinde alıyoruz. Bizimle kolayca iletişime geçerek hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

İstanbul’da hurdacılık sektöründe 30 yıllık tecrübemizle Metkim Geri Dönüşüm firması olarak hizmet vermekteyiz. Her çeşit plastik ya da metal fark etmeden değerinde hurda alımı yapıyoruz. Başta Bayrampaşa olmak üzere İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 saat hızlıca gelerek adresinizde hurda alımı gerçekleştiriyoruz ve yerinde nakit-peşin ödeme yapıyoruz.

İstanbul hurdacı firmalar arasında dürüst ve güvenilir bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimiz ile birlikte kazanma vizyonuyla çalışıyoruz.

Hurdalarınızın birkaç açıdan detaylı fotoğraflarını çekip WhatsApp üzerinden bize göndererek fiyat alabilirsiniz. Hurdanızın karışık olmamasına dikkat ediniz. Tahmini ağırlığını da belirtin. Bizden fiyat almadan hurdalarınızı satmayın.

metkim hemen ara

Bayrampaşa Geri Dönüşüm

Ülkemizde yıllık ortalama 30 milyon ton evsel atık, 1.5 milyon ton endüstriyel atık ve 100 bin ton tıbbi atık ortaya çıkıyor. Bu atıkların %45’ini kağıtlar, %25’ini plastikler, % 15’ini cam ve %5’ini ise hurda metal atıklar oluşturmaktadır. Bu atıkların %80’i geri dönüştürülmeden doğrudan çöpe ve doğaya atılıyor. Kaybedilen bu atıkların maddi değeri ise 1.5 milyar ₺’dir. Lütfen hurda atıklarınızı çöpe atmadan biriktirin ve bize ulaştırarak geri dönüşüme kazandırılmasına katkı sağlayın.

Bayrampaşa ilçesinin hangi mahallesinde olursanız olun elinizden çıkarmak istediğiniz hurdalarınızı gelip alıyoruz. Gelmeden önce hurdalarınızın fotoğraflarını çekip bize gönderebilir, böylece daha hızlı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bayrampaşa hurda alanlar arasında sizlere en iyi fiyat ve hizmeti sunan hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bayrampaşa bölgesinde imalat artığı, sac hurdası, jeneratör hurdası, ikinci el makine, ev aletleri, beyaz eşya, bilgisayar, elektronik, inşaat yıkım hurdaları, kombi hurdası, şofben hurdası, akü hurdası, klima hurdası, petek hurdası gibi geri dönüşüm imkanı olan her tür hurdalarınızı yüksek değerden alıyoruz.

Akü, alüminyum, bakır, çelik, çinko, demir, kablo, krom, kurşun, nikel, paslanmaz, plastik, sarı (pirinç) gibi her tür plastik ve metal hurdası geri dönüşümü için müşterilerimizin bu yönde yapacağı fiyat araştırmalarından anlaşılacağı üzere hurda alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda fiyatları piyasa genelinde daha yüksek değerdedir ve tamamen müşteri odaklı hurda fiyatları belirlenmektedir.

Hurda fiyatı hesaplanırken hurdanın çeşidine, cinsine, kalitesine ve miktarına bakılır ve size özel en yüksek hurda kg fiyatı belirlenir.

Tüm hurda alım fiyatları (kg fiyatı) için 2021 güncel 2021 yılı güncel hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bayrampaşa bölgesinde imalat artığı, sac hurdası, jeneratör hurdası, ikinci el makine, ev aletleri, beyaz eşya, bilgisayar, elektronik, inşaat yıkım hurdaları, kombi hurdası, şofben hurdası, akü hurdası, klima hurdası, petek hurdası gibi geri dönüşüm imkanı olan her tür hurdalarınızı yüksek değerden alıyoruz.

Değerlendirmek istediğiniz hurdalarınız için fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun ya da 0(530) 791 70 12 ‘nolu telefonumuzdan hemen bizi arayın!

Call Now Button