Bahçelievler Hurdacı
Kategori: Hurdacı

BAHÇELİEVLER HURDACI

Bahçelievler Hurdacı olarak her türlü hurda alımı yapıyoruz. Hurdacılık sektöründe yıllar süren deneyimimiz ile hizmet veriyoruz. Hurda alım satım alanında tamamen profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna, Basın Sitesi, Kocasinan, Soğanlı, Çobançeşme, Siyavuşpaşa, Zafer, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Cumhuriyet, Yayla mahallelerinde hurda alımı yapıyoruz. Elinizde bulunan plastik ve her tür metal hurdalarınızı değerinde elinizden çıkarmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Hurdalarınızın birkaç açıdan detaylı fotoğraflarını çekip WhatsApp üzerinden bize göndererek fiyat alabilirsiniz. Hurdanızın karışık olmamasına dikkat ediniz. Tahmini ağırlığını da belirtin. Bizden fiyat almadan hurdalarınızı satmayın. Bahçelievler hurdacı saha ekibimiz ile tüm hurda alım satım süreçlerinde özveri ile çalışıyoruz. Güncel hurda fiyatları uyguluyoruz.

Bahçelievler ilçesinde tüm mahallelere kendi araçlarımızla gelerek hurdalarınızı yerinde alıyoruz. Araçlarımızla da bulunan kantarlar sayesinde hassas ölçümler yaparak doğru ölçümler yapıyoruz. Hurdalarınızın cinsine, kalitesine ve miktarına göre piyasanın üzerinde yüksek fiyattan hurda fiyatı belirliyor, değerini hesaplıyoruz. Hurdalarınızın ödemesini nakit olarak anında gerçekleştiriyoruz.

Bahçelievler Hurda Alımı

İstanbul’da hurdacılık sektöründe 30 yıllık tecrübemizle Metkim Geri Dönüşüm firması olarak hizmet vermekteyiz. Her çeşit plastik ya da metal fark etmeden değerinde hurda alımı yapıyoruz. Başta Bahçelievler olmak üzere İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 saat hızlıca gelerek adresinizde hurda alımı gerçekleştiriyoruz ve yerinde nakit-peşin ödeme yapıyoruz.

Geri dönüşüm tesisimizin bulunduğu yere en yakın ilçelere hizmet verme önceliğimizdir. Bahçelievler bölgesine sık sık gelerek hurda alımı yapıyoruz. Hurda demir, hurda bakır, hurda plastik, hurda alüminyum ve sarı hurda, kablo hurda gibi tüm hurda çeşitlerini değerinde alıyoruz. Bizimle kolayca iletişime geçerek hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

İstanbul hurdacı firmalar arasında dürüst ve güvenilir bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimiz ile birlikte kazanma vizyonuyla çalışıyoruz.

metkim hemen ara

Bahçelievler Geri Dönüşüm

Siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz kaliteli hizmet sunuyoruz. Dilediğiniz zaman bize ulaşarak hurdalarınızı elinizden çıkarabilirsiniz. Değerinde bir fiyattan kazanç da sağlamış olursunuz. Ayrıca doğaya, çevreye ve insan sağlığına zarar veren bu hurda atıkların geri dönüşüm ile tekrar ekonomiye kazandırılmasına katkı sağlamış olursunuz. Bahçelievler hurda alım hizmetlerimiz ile çok geniş kapsamlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Hurda halindeki her atığı geri dönüşüm için değerlendirmemizi sağlayabilirsiniz.

Akla gelebilecek, geri dönüşümü mümkün olan her çeşit hurda metaller ve plastik atıklarınızı Bahçelievler ilçesinin neresinde olursanız olun gelip teslim alıyoruz. Herhangi bir yükleme, taşıma ve nakliye ücreti de yansıtmıyoruz.

Bahçelievler bölgesinde imalat artığı, sac hurdası, jeneratör hurdası, ikinci el makine, ev aletleri, beyaz eşya, bilgisayar, elektronik, inşaat yıkım hurdaları, kombi hurdası, şofben hurdası, akü hurdası, klima hurdası, petek hurdası gibi geri dönüşüm imkanı olan her tür hurdalarınızı yüksek değerden alıyoruz.

Akü, alüminyum, bakır, çelik, çinko, demir, kablo, krom, kurşun, nikel, paslanmaz, plastik, sarı (pirinç) gibi her tür plastik ve metal hurdası geri dönüşümü için müşterilerimizin bu yönde yapacağı fiyat araştırmalarından anlaşılacağı üzere hurda alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda fiyatları piyasa genelinde daha yüksek değerdedir ve tamamen müşteri odaklı hurda fiyatları belirlenmektedir.

Hurda fiyatı hesaplanırken hurdanın çeşidine, cinsine, kalitesine ve miktarına bakılır ve size özel en yüksek hurda kg fiyatı belirlenir.

Tüm hurda alım fiyatları (kg fiyatı) için 2021 güncel 2021 yılı güncel hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Değerlendirmek istediğiniz hurdalarınız için fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun ya da 0(530) 791 70 12 ‘nolu telefonumuzdan hemen bizi arayın!

Call Now Button