Bağcılar Hurdacı
Kategori: Hurdacı

BAĞCILAR HURDACI

Bağcılar ilçesinde hurda alımı yapan firmalar arasında yer alan Bağcılar hurdacı firmamız tüm hurdaların alımını yapmaktadır. Adresinize gelerek hurdalarınızı alıyoruz, ödemesini anında nakit olarak yapıyoruz.

İş ve sanayi alanlarının yoğun olduğu bölgelerden biri olan Bağcılar bölgesinde hurdacı ihtiyacı oldukça fazladır. Siz de Bağcılar hurdacı arayışı içerisindeyseniz en çok tercih edilen hurdacı firmamıza başvurabilirsiniz.

Geri dönüşümü yapılabilen her türlü hurda atıklarla ilgili sertifikalara sahip olan firmamız bu hurdaları en iyi şekilde geri kazandırılması noktasında çalışmaktadır. Topladığımız hurdaları fabrikalara teslim ederek ham madde haline getirilmesini sağlıyoruz. Hem yurt içi hem de yurt dışına bu ham maddelerin ithalatı yapılarak yeni ürünler elde edilmesini sağlıyoruz. Çevre, doğa ve insan sağlığına uygun şartlarda ülke ekonomisine de böylece katkı sağlamaktayız.

Hurda taşımaya uygun araçlar ve ekipmanlar ile adresinize gelerek hurdalarınızın yerinde yüklemesini yapıyoruz. Araçlarımızda bulunan kantar sayesinde hurdalarınız doğru bir şekilde tartarak ve en yüksek hurda fiyatından hesaplamaları yapıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz.

Bağcılar Hurda Alımı

İstanbul’da hurdacılık sektöründe 30 yıllık tecrübemizle Metkim Geri Dönüşüm firması olarak hizmet vermekteyiz. Her çeşit plastik ya da metal fark etmeden değerinde hurda alımı yapıyoruz. Başta Bağcılar olmak üzere İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 saat hızlıca gelerek adresinizde hurda alımı gerçekleştiriyoruz ve yerinde nakit-peşin ödeme yapıyoruz.

İstanbul hurdacı firmalar arasında dürüst ve güvenilir bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimiz ile birlikte kazanma vizyonuyla çalışıyoruz.

Geri dönüşüm tesisimizin bulunduğu yere en yakın ilçelere hizmet verme önceliğimizdir. Bağcılar bölgesine sık sık gelerek hurda alımı yapıyoruz. Hurda demir, hurda bakır, hurda plastik, hurda alüminyum ve sarı hurda, kablo hurda gibi tüm hurda çeşitlerini değerinde alıyoruz. Bizimle kolayca iletişime geçerek hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Hurdalarınızın birkaç açıdan detaylı fotoğraflarını çekip WhatsApp üzerinden bize göndererek fiyat alabilirsiniz. Hurdanızın karışık olmamasına dikkat ediniz. Tahmini ağırlığını da belirtin. Bizden fiyat almadan hurdalarınızı satmayın.

metkim hemen ara

Bağcılar Geri Dönüşüm

Ülkemizde yıllık ortalama 30 milyon ton evsel atık, 1.5 milyon ton endüstriyel atık ve 100 bin ton tıbbi atık ortaya çıkıyor. Bu atıkların %45’ini kağıtlar, %25’ini plastikler, % 15’ini cam ve %5’ini ise hurda metal atıklar oluşturmaktadır. Bu atıkların %80’i geri dönüştürülmeden doğrudan çöpe ve doğaya atılıyor. Kaybedilen bu atıkların maddi değeri ise 1.5 milyar ₺’dir. Lütfen hurda atıklarınızı çöpe atmadan biriktirin ve bize ulaştırarak geri dönüşüme kazandırılmasına katkı sağlayın.

Akü, alüminyum, bakır, çelik, çinko, demir, kablo, krom, kurşun, nikel, paslanmaz, plastik, sarı (pirinç) gibi her tür plastik ve metal hurdası geri dönüşümü için müşterilerimizin bu yönde yapacağı fiyat araştırmalarından anlaşılacağı üzere hurda alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda fiyatları piyasa genelinde daha yüksek değerdedir ve tamamen müşteri odaklı hurda fiyatları belirlenmektedir.

Hurda fiyatı hesaplanırken hurdanın çeşidine, cinsine, kalitesine ve miktarına bakılır ve size özel en yüksek hurda kg fiyatı belirlenir.

Tüm hurda alım fiyatları (kg fiyatı) için 2021 güncel 2021 yılı güncel hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bağcılar bölgesinde imalat artığı, sac hurdası, jeneratör hurdası, ikinci el makine, ev aletleri, beyaz eşya, bilgisayar, elektronik, inşaat yıkım hurdaları, kombi hurdası, şofben hurdası, akü hurdası, klima hurdası, petek hurdası gibi geri dönüşüm imkanı olan her tür hurdalarınızı yüksek değerden alıyoruz.

Değerlendirmek istediğiniz hurdalarınız için fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun ya da 0(530) 791 70 12 ‘nolu telefonumuzdan hemen bizi arayın!

Call Now Button