Arnavutköy Hurdacı
Kategori: Hurdacı

ARNAVUTKÖY HURDACI

Yaşam alanlarının yoğun olduğu bölgelerden biri olan Arnavutköy bölgesinde hurdacı ihtiyacı oldukça fazladır. Siz de Arnavutköy hurdacı arayışı içerisindeyseniz en çok tercih edilen hurdacı firmamıza başvurabilirsiniz.

Arnavutköy Hurdacı olarak istediğiniz adrese kendi araçlarımızla gelerek hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Araçlarımızda bulunan tartılarımız sayesinde hurdalarınızın net ağırlığını ve gerçek değerini doğru ve güvenilir bir biçimde belirliyoruz. Hurda piyasasında verilen hurda kg fiyatlarının daha üstünde yüksek bir tutardan hurda değerini hesaplıyoruz. Hurdalarınızı teslim alma esnasında yerinde ve anında hemen hurdalarınızın ücretini ödüyoruz.

Geri dönüşüm tesisimizin bulunduğu yere en yakın ilçelere hizmet verme önceliğimizdir. Anadolu, Balaban, Boğazköy, Bolluca, Çilingir, Haraççı, Hadımköy, İmrahor, Sazlıbosna, Taşoluk, Tayakadın mahalleri başta olmak üzere Arnavutköy tüm bölgelerine sık sık gelerek hurda alımı yapıyoruz. Hurda demir, hurda bakır, hurda plastik, hurda alüminyum ve sarı hurda, kablo hurda gibi tüm hurda çeşitlerini değerinde alıyoruz. Bizimle kolayca iletişime geçerek hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Firmamız, Arnavutköy bölgesinde yüksek fiyattan hurda alımı yapan hurdacıdır. Kurulduğumuz ilk günden beri kalite ve güvenilirliğimizden taviz vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Hurda sektöründe işimizi profesyonelce güvenilir bir şekilde yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Çevreye ve doğaya zarar verebilecek her maddeyi değerlendirerek ülkeye faydalı hale getirme misyonuyla çalışıyoruz. Geri dönüşüm konusuna çok önem vererek hurda alımlarını hurda başında nakit olarak yapıyoruz.

Arvavutköy Hurda Alımı

İstanbul’da hurdacılık sektöründe 30 yıllık tecrübemizle Metkim Geri Dönüşüm firması olarak hizmet vermekteyiz. Her çeşit plastik ya da metal fark etmeden değerinde hurda alımı yapıyoruz. Başta Arnavutköy olmak üzere İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 saat hızlıca gelerek adresinizde hurda alımı gerçekleştiriyoruz ve yerinde nakit-peşin ödeme yapıyoruz.

İstanbul hurdacı firmalar arasında dürüst ve güvenilir bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimiz ile birlikte kazanma vizyonuyla çalışıyoruz.

metkim hemen ara

Arnavutköy Geri Dönüşüm

Ülkemizde yıllık ortalama 30 milyon ton evsel atık, 1.5 milyon ton endüstriyel atık ve 100 bin ton tıbbi atık ortaya çıkıyor. Bu atıkların %45’ini kağıtlar, %25’ini plastikler, % 15’ini cam ve %5’ini ise hurda metal atıklar oluşturmaktadır. Bu atıkların %80’i geri dönüştürülmeden doğrudan çöpe ve doğaya atılıyor. Kaybedilen bu atıkların maddi değeri ise 1.5 milyar ₺’dir. Lütfen hurda atıklarınızı çöpe atmadan biriktirin ve bize ulaştırarak geri dönüşüme kazandırılmasına katkı sağlayın.

Akü, alüminyum, bakır, çelik, çinko, demir, kablo, krom, kurşun, nikel, paslanmaz, plastik, sarı (pirinç) gibi her tür plastik ve metal hurdası geri dönüşümü için; müşterilerimizin bu yönde yapacağı fiyat araştırmalarından anlaşılacağı üzere, hurda alan firmalar arasında firmamızın verdiği hurda fiyatları piyasa genelinde daha yüksek değerdedir.

Hurda fiyatı hesaplanırken hurdanın çeşidine, cinsine, kalitesine ve miktarına bakılır ve size özel en yüksek hurda kg fiyatı belirlenir.

Tüm hurda alım fiyatları (kg fiyatı) için 2021 güncel 2021 yılı güncel hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Hurdaların geri dönüşüm ile ülke ekonomimize geri kazandırılmasına ve doğal kaynaklarımızın tükenmesine engel olma noktasında sizler de hurdalarınız bize ulaştırabilirsiniz.

Arnavutköy bölgesinde imalat artığı, sac hurdası, jeneratör hurdası, ikinci el makine, ev aletleri, beyaz eşya, bilgisayar, elektronik, inşaat yıkım hurdaları, kombi hurdası, şofben hurdası, akü hurdası, klima hurdası, petek hurdası gibi geri dönüşüm imkanı olan her tür hurdalarınızı yüksek değerden alıyoruz.

Değerlendirmek istediğiniz hurdalarınız için fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurun ya da 0(530) 791 70 12 ‘nolu telefonumuzdan hemen bizi arayın!

Call Now Button